Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Aktualności

Ser Smażony domowy- Lider Forum Mleczarskiego 2012

Po raz kolejny czytelnicy Forum Mleczarskiego wybrali Ser smażony domowy ZPSIH Frąckowiak jako jeden z najpopularniejszych produktów regionalnych i tradycyjnych. Dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy również innym nagrodzonym.
2012-10-30

ZPSIH Frąckowiak na targach Polagra Food w Poznaniu

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska "Leszczyńskie Smaki" na tegorocznych targach Polagra Food. Firma Frąckowiak jako jeden z członków tego aktywnego Klastra Spożywczego prezentował swoje tradycyjne domowe sery smażone. Degustacje wszystkich produktów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Tych z Państwa, którzy nie odwiedzili targów, zapraszamy do zakupu naszych wyjątkowych produktów w sklepach. Naprawdę warto!!!
2012-10-15

ZPSIH Frąckowiak obecny na SMAKACH REGIONÓW w Poznaniu

Jak co roku w okresie targów Polagra-Food w Poznaniu, na równolegle odbywającym się kiermaszu SMAKI REGIONÓW spotkali się wszyscy sympatycy i koneserzy prawdziwego sera smażonego. Degustacjom nie było końca. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za przemiłe słowa uznania wysokiej jakości i niepowtarzalnego smaku naszych domowych serów smażonych. W bieżącym roku gościliśmy Państwa zarówno w Urzędzie Marszałkowskim, jak również w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 
2012-10-10

Domowy Ser smażony Frąckowiak - 3 Lider Forum

Miło nam ogłosić, że najpopularniejszy Domowy Ser Smażony firmy Frąckowiak, decyzją polskich handlowców detalicznych stał się 3 Liderem Forum Mleczarskiego. Serdecznie dziękujemy za uznanie i popularyzację tego regionalnego przysmaku.
2012-09-28

EKOLOGICZNY SER SMAŻONY BIO Z GRANOWA na EKO CONNECT W WARSZAWIE

Miłośnicy produktów ekologicznych spotkali nas na corocznym międzynarodowym sympozjum producentów ekologicznych EKO CONNECT w Warszawie. Dziękujemy za odwiedzenie stoiska i zapraszamy do zakupu jedynego w Polsce Ekologicznego Sera smażonego BIO z Granowa.
2012-05-31